Beauté Pacifique Cleansing Foam, 100 ml

Koncentrovaná čistiaca pasta pre pocit rýchlej a jemnej čistoty

25,00

Navrhnutá pre všetky typy pleti moderných žien a mužov v každom veku.

Čistenie bez podráždenia a vysušenia pokožky. Jemný pena čistí upchaté póry dokonale a zanecháva pokožku hladkú, sviežu a žiarivú. Je určená pre ľudí, ktorí nemajú čas a zároveň im vyhovuje pocit intenzívnej sviežosti. Môže sa používať ráno aj večer. Vhodné pre použitie počas liečby akné alebo ako prevencia.

Aplikácia:

Naneste malé množstvo čistiacej peny do dlaní, zmiešajte ju s vodou a naneste na tvár aj krk a masírujte tak dlho ako je to potrebné a príjemné. Môžete použiť prírodnú čistiacu hubku KONJAK SPONGE alebo čistiacu kefku FACE BRUSH od BEAUTÉ PACIFIQUE. Následne opláchnite dostatočným množstvom vlažnej vody. Ako ďalší krok doporučuje použiť pleťový peeling a pleťovú vodu. Ošetrenie ukončite aplikáciou hydratačnej alebo protivráskovej starostlivosti.

Čistiaca pena v koncentrovanej forme je vhodná pre holenie citlivých partií na tvári (fúzy a brada) a tele (podpazušie, oblasť bikín, nohy a iné).

HLAVNÉ ZLOŽKY:

3. Stearic acid (kyselina stearová), 4. Lauric acid (kyselina laurová), 5. Myristic acid (kyselina myristová) 6. Palmitic acid (kyselina palmitová) – tvoria zmes čistiacich zložiek, ktoré spoločne zabezpečujú šetrný a zároveň hĺbkový čistiaci proces.

16. Tridecyl Sterate (tridecylstearát) 17. Tridecyl Trimellitate(tridecyl trimelitát) 18. Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate spolu tvoria výnimočnú zmes bez olejových zložiek, ktorá nespôsobuje podráždenie pokožky.

Na sklade

Doručenie do 4 dní.

Katalógové číslo: A0300301 Kategórie: , , Značky: ,