Macadamia Oil Valentínsky Set – Shampoo + Conditioner

Pre zdravé krásne a lesklé vlasy

15,00 7,50

Výhodná Valentínska ponuka – šampón a kondicionér na vlasy z línie Macadamia Oil od GOSH za cenu jedného a to pekne balené v GOSH toaletnej taštičke.

Makadámiový olej sa získava zo semien plodov makadámie trojlistej (Macadamia ternifolia). Tento strom rastúci do výšky až 10 metrov je rozšírený najmä v austrálskych dažďových pralesoch a v južnej Afrike. Makadámiové orechy majú smotanovú farbu a mimoriadne tvrdú šupinu. Sú bohatým zdrojom antioxidantov, zinku a nenasýtených mastných kyselín. Svojím zložením pripomína makadámiový olej prirodzené oleje pokožky, vďaka čomu je extrémne ľahký, výborne sa vstrebáva a má intenzívnu vyživujúcu, ako aj hydratačnú schopnosť. Je ideálnym prostriedkom na regeneráciu dlhodobo poškodených, nepoddajných vlasov. Taktiež obsahuje vysokú koncentráciu Omega 7 kyselín, ktoré slúžia ako prirodzené zvlhčovače ľudského tela. Pre svoje vlastnosti zabezpečuje nielen zdravú starostlivosť o vlasy, ale aj ich zdravý rast. Pri pravidelnom ošetrovaní vlasov prípravkami s makadámiovým olejom sa vlasy stávajú poddajnými, vláčnymi a perfektne lesklými.

MACADAMIA SHAMPOO

Vlasový šampón s olejom z makadámiových orechov, 250 ml

Šampón pre jemné čistenie všetkých typov vlasov obohatený o prírodný makadámiový olej a provitamín B5. Revitalizuje, vyživuje a hydratuje vlasové vlákna aj pokožku hlavy, pričom je vhodný aj na každodenné použitie. Vlasom poskytuje hladkú štruktúru, žiarivý vzhľad a jemnú vôňu.

Aplikácia

Vlasy dôkladne navlhčite. Malé množstvo šampónu vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.

MACADAMIA CONDITIONER

Vlasový kondicionér s olejom z makadámiových orechov, 250 ml

Luxusný kondicionér obohatený o prírodné oleje z makadámiových orechov a maslovníka pre výživu a hydratáciu vlasov. Dodáva vlasom vláčnosť, lesk a príjemnú vôňu.

Aplikácia

Naneste na zmyté, uterákom presušené vlasy. Malé množstvo prípravku vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov. Nechajte 5 minút pôsobiť a následne dôkladne opláchnite.

Doručenie do 4 dní.

Katalógové číslo: 44479 Kategórie: , ,