O značke GOSH COPENHAGEN

GOSH COPENHAGEN je mladá a inovatívna značka dekoratívnej kozmetiky, vlasovej a telovej kozmetiky  od dánskeho výrobcu kozmetických prípravkov E.Tjellesen A/S so sídlom v Dánsku. Spoločnosť GOSH COPENHAGEN, ktorá bola založená v roku 1945 ako farmaceutická spoločnosť, sa rýchlo presťahovala do kozmetického priemyslu. Výrobky GOSH COPENHAGEN sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 80 krajinách sveta.

Oddelenie vývoja, výskumu, celá výroba a distribúcia produktov sa uskutočňuje v hlavnom sídle Lynge pri Kodani v Dánsku. Na rovnakej adrese sídli aj obchodné a marketingové oddelenie a dohľad nad všetkými výrobnými krokmi a distribúciou výrobkov drží vedenie spoločnosti a taktiež sám Mr.GOSH – Bo Tjellesen. Týmto spôsobom zabezpečuje, aby všetky výrobky pod značkou GOSH COPENHAGEN stelesňovali identitu a hodnoty firmy.

GOSH COPENHAGEN ponúka široký výber produktov v rôznych kategóriách: kozmetika, vône, starostlivosť o vlasy, starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo a farmaceutiká. Taktiež je zaujímavá výroba privátnych línií na objednávku značky ako Pudderdåserne, INK od Dennis Knudsen, Isabell Kristensen a Caroline Fleming.

Rozsiahly sortiment výrobkov umožňuje spotrebiteľom presne nájsť produkt, ktorý zodpovedá ich individuálnemu štýlu a želaniam. Dnešné trendy krásy sa neustále menia a inovácie tvoria základy portfólia prípravkov GOSH COPENHAGEN. Flexibilný team je dostatočne schopný a rýchly zachytiť nové myšlienky, potreby a želania spotrebiteľov a budúce trendy, ktoré prenesú všetky tieto aspekty do vzrušujúcich nových produktov.

Všetky výrobky značky GOSH COPENHAGEN sú vyvinuté s použitím najnovších technológií a vedomostí. Úzka spolupráca s dodávateľmi surovín zabezpečuje, aby sa spotrebiteľom odovzdávali iba produkty s najvyššou kvalitou. Záleží nám na každom jednom rúži a podkladovej báze, ale taktiež na postoji k testovaniu prípravkov – žiadny produkt ani ingrediencie neboli a nie sú testované na zvieratách. Prípravky sú testované na dobrovoľníkoch – našich zamestnancoch vývoja, laboratória a iných oddelení a v teste je zapojený aj panel spotrebiteľov, dobrovoľníkov.

GOSH COPENHAGEN je odhodlaný poskytovať zákazníkom módne, kvalitné výrobky za dostupné ceny. Našou víziou je byť jednou z popredných kozmetických značiek v semi-selektívnom segmente.

Make your impression…! Urobte dojem…!

Poslanie

Spoločnosť GOSH COPENHAGEN je spoločnosť zameraná na budúcnosť, ktorej úlohou je priniesť budúcnosť krásy našim spotrebiteľom.

Bez kompromisov v oblasti kvality a krásy sa spoločnosť GOSH COPENHAGEN venuje tomu, aby náš spotrebiteľ bol najspokojnejší s výrobkami zo sveta krásy.

V spoločnosti GOSH COPENHAGEN sa kvalita, tvorivosť a dostupné ceny spájajú v značke charakterizovanej širokým odvolaním. Spoločnosť GOSH COPENHAGEN zostáva aktualizovaná na všetky najnovšie trendy, aby vyhovovala meniacim sa potrebám našich spotrebiteľov.

Poslaním spoločnosti je vyvíjať a vytvárať špičkové produkty a značky, ktoré sa neustále vyvíjajú tak, aby vyhovovali potrebám našich spotrebiteľov. Úzko spolupracuje s medzinárodnými distributérmi a najprestížnejšími kozmetickými obchodmi po celom svete.

Trii základné hodnoty podporujú túto misiu:

  • Kreativita a inovácia
  • Dokonalosť a originalita výrobkov
  • Silné značky a koncepcie vývoja

V spoločnosti GOSH COPENHAGEN sú všetci spolupracovníci inšpirovaní severským životom a dynamickou povahou a trendmi svetového módneho priemyslu.

Sústreďujú sa na všetky najnovšie trendy a prispôsobujú výrobky tak, aby vyhovovali spotrebiteľom.

Hlavným cieľom je, aby výrobky spoločnosti GOSH COPENHAGEN boli produktom číslo 1 podľa výberu. Týmto spôsobom budeme aj naďalej vystupovať pred zákazníkmi, a tak sa pripojili k našej vášni.

História značky

V skutočnosti to nezačalo krásou. Keď spoločnosť GOSH COPENHAGEN založil v roku 1945 spoločnosť Einer Tjellesen, zamerali sa na obchodné príležitosti s farmaceutickými spoločnosťami v sektore zdravotníctva. Dnes je Bo Tjellesen, syn zakladateľa Einer Tjellesen, riaditeľom spoločnosti GOSH COPENHAGEN. Jeho 3 deti Marinus, Bollette a Julius spolupracujú a podieľajú sa na čo najlepšej prezentácii značky na domácom európskom ale i ďalších svetových trhoch.

V 50. rokoch minulého storočia boli na trh pridané kozmetické výrobky a spoločnosť E.Tjellesen sa stala obchodnou agentúrou s celým radom medzinárodných značiek, predtým než bolo rozhodnutie neskôr zamerané na obchodovanie vlastnou značkou.

Prvý produkt spoločnosti GOSH COPENHAGEN bol predstavený v roku 1979 a ukázal sa ako veľmi dobrý strategický krok.

V priebehu niekoľkých rokov sa spoločnosť transformovala z predajcu na výrobnú spoločnosť, ktorá sa sústredila iba na svoju vlastnú značku.

V polovici 80. rokov 20. storočia bol založený export výrobkov GOSH COPENHAGEN a začiatkom 90. rokov 20. storočia sa stala hlavným celosvetovým výrobkom.

Vývoz výrobkov GOSH COPENHAGEN dnes výrazne prekonal domáci dánsky trh spoločnosti a budúcnosť spoločnosti GOSH COPENHAGEN vyzerá veľmi jasne – svetovo.

Team mono brand on-line store www.GOSHcph.sk sa teší, že aj vám slovenským spotrebiteľkám a spotrebiteľom prináša kvalitné a trendové výrobky od značky GOSH COPENAHAGEN.

Želáme Vám príjemné nosenie!

team GOSHcph.sk