PRIMER PLUS+ PORE & WRINKLE MINIMAZER

Podkladová báza pre zrelšiu pleť s výraznými nedokonalosťami

16,00

Objav tajnú zbraň vizážistov pre bezchybný vzhľad tvojho denného i večerného líčenia.

Nová podkladová báza PRIMER+ PORE & WRINKLE MINIMIZER vyhladzuje pleť, viditeľne redukuje mimické linky a rozšírené póry. Vytvára podklad pre akékoľvek líčenie.

Báza je obohatená o extrakt ďateliny lúčnej, MiniporylTM, vďaka čomu redukuje viditeľnosť pórov a tvorbu mazu, reguluje mastný vzhľad pleti.

Miniporyl™ is rastlinná aktivná látka špeciálne vyvinutá pre redukciu tvorby rozšírenia pórov.  Spoločne s bioaktívnym polyphenolom Biochanin A, Miniporyl™ pracuje ešte efektívnejšie a stimuluje prirodzenú vlastnosť pokožky – ochranu pleti pred vonkajšími vplyvmi – znečistením a voľnými radikálmi. Taktiež reguluje tvorbu mazu (sébum) a redukuje už viditeľné póry na pleti.

Matrixyl® Morphomics™ by Sederma je aktívna pleť omladzujúca a protivrásková látka.
Okrem toho je nová podkladová báza PRIMER+ PORE & WRINKLE MINIMIZER obohatená o omladzujúcu zložku Matrixyl®, ktorá pôsobí sviežo na unavenú a starnúcu pleť. Už po 6 týždňoch používania viditeľne redukuje kolmé noso-ústne vrásky. Pre krajší a mladší úsmev na tvári.

APLIKÁCIA PRIMER PLUS+ používame ako podkladovú bázu pod make-up, alebo samostatne po aplikácii pleťového krému. Túto podkladovú bázu môžeš použiť aj na úpravu pleti počas dňa, nanášaj ho však v jemnej vrstve a len na nedokonalé miesta.

ODTIEN 006 Filler

HLAVNÉ VÝHODY

  • Vypĺňa póry & mimické linky
  • Vytvára matnú & bezchybnú pleť
  • Ideálny pre mastnú pleť
  • Bez parfumácie & parabénov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 44757 Kategórie: , , , Značky: ,